Правила та умови

Умови участі у Lviv Urban ForumЗагальні положення та умови
Останнє оновлення: 13 грудня 2023 рокуПросимо уважно прочитати ці положення та умови, перш ніж користуватися нашим Сервісом.
Тлумачення та визначення
ТлумаченняСлова, початкова буква яких пишеться з великої літери, мають значення, визначені за наступних умов. Наведені нижче визначення мають однакове значення незалежно від того, в однині чи множині вони вживаються.
ВизначенняДля цілей цих Умов та Положень:
Афілійована особа означає організацію, яка контролює, контролюється або перебуває під спільним контролем зі стороною, де "контроль" означає володіння 50% або більше акцій, часток у капіталі або інших цінних паперів, що дають право голосу при обранні директорів або інших керівних органів.
Країна, що мається на увазі: Україна
Компанія (у цій Угоді іменується як "Компанія", "Ми", "Нас" або "Наш") означає Інститут "Просвіта", 41630734 Україна, 79026, вул. Сахарова, 42 support@lvivurbanforum.
Пристрій означає будь-який пристрій, який може отримати доступ до Сервісу, наприклад, комп'ютер, мобільний телефон або цифровий планшет.
Сервіс - Веб-сайт.
Загальні Положення та Умови (також іменовані "Умови") - ці Загальні положення та умови, які складають повну угоду між Вами та Компанією щодо використання Сервісу. Ця угода була створена за допомогою Генератора Умов та положень.
Сторонній сервіс соціальних мереж означає будь-які послуги або контент (включаючи дані, інформацію, продукти або послуги), що надаються третьою стороною, які можуть відображатися, включатися або надаватися Сервісом.
Веб-сайт означає Lviv Urban Forum  доступний за адресою https://www.lvivurbanforum.org/
Ви - фізична особа, яка отримує доступ до Сервісу або користується ним, або компанія чи інша юридична особа, від імені якої така фізична особа отримує доступ до Сервісу або користується ним, залежно від обставин.
Підтвердження
Це Умови та Положення, що регулюють використання цього Сервісу, а також угода, яка діє між Вами та Компанією. Ці Умови визначають права та обов'язки всіх користувачів щодо використання Сервісу.Ваш доступ до Сервісу та користування ним обумовлений прийняттям і дотриманням Вами цих Умов. Ці Умови застосовуються до всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримують доступ до Сервісу або користуються ним.Отримуючи доступ до Сервісу або користуючись ним, Ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов. Якщо Ви не згодні з будь-якою частиною цих Умов, Ви не можете отримати доступ до Сервісу.Ви підтверджуєте, що вам виповнилося 18 років. Компанія не дозволяє особам молодше 18 років користуватися Сервісом.Ваш доступ до Сервісу та користування ним також обумовлений Вашою згодою з Політикою конфіденційності Компанії та її дотриманням. Наша Політика конфіденційності описує нашу політику і процедури щодо збору, використання та розкриття Вашої особистої інформації, коли Ви використовуєте Додаток або Веб-сайт, а також інформує Вас про Ваші права на конфіденційність і про те, як закон захищає Вас. Будь ласка, уважно прочитайте нашу Політику конфіденційності перед використанням нашого Сервісу.

Посилання на інші веб-сайти
Наш Сервіс може містити посилання на сторонні веб-сайти або сервіси, які не належать або не контролюються Компанією.Компанія не контролює і не несе жодної відповідальності за зміст, політику конфіденційності або практику будь-яких сторонніх веб-сайтів або сервісів. Ви також визнаєте і погоджуєтеся з тим, що Компанія не несе відповідальності або зобов'язань, прямо чи опосередковано, за будь-яку шкоду або збитки, спричинені або передбачувані внаслідок або у зв'язку з використанням або довірою до будь-якого такого контенту, товарів або послуг, доступних на таких веб-сайтах або через такі веб-сайти або сервіси.Ми наполегливо рекомендуємо Вам ознайомитися з умовами та політикою конфіденційності будь-яких сторонніх веб-сайтів або сервісів, які Ви відвідуєте.
Припинення
Ми можемо припинити або тимчасово призупинити Ваш доступ негайно, без попереднього повідомлення або відповідальності, з будь-якої причини, включаючи, без обмежень, порушення Вами цих Умов та положень.Після такого припинення Ваше право користуватися Сервісом буде негайно припинено.
Обмеження відповідальності
Незважаючи на будь-які збитки, яких Ви можете зазнати, вся відповідальність Компанії та її постачальників за будь-яким положенням цих Умов і Ваш виключний засіб правового захисту у зв'язку з усім вищезазначеним обмежується сумою, фактично сплаченою Вами за допомогою Сервісу, або 100 доларами США, якщо Ви нічого не купували за допомогою Сервісу.У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством, Компанія або її постачальники за жодних обставин не несуть відповідальності за будь-які спеціальні, випадкові, непрямі або побічні збитки (включаючи, але не обмежуючись, збитки від упущеної вигоди, втрати даних або іншої інформації, переривання бізнесу, тілесні ушкодження, втрату конфіденційності, що виникли внаслідок або будь-яким чином пов'язані з використанням або неможливістю використання Сервісу, стороннього програмного забезпечення та/або стороннього обладнання, що використовується з Сервісом, або іншим чином у зв'язку з будь-яким положенням цих Умов), навіть якщо Компанія або будь-який постачальник були попереджені про можливість таких збитків, і навіть якщо засіб правового захисту не досягне своєї основної мети.У деяких державах не допускається виключення неявних гарантій або обмеження відповідальності за випадкові або непрямі збитки, а це означає, що деякі з наведених вище обмежень можуть не застосовуватися. У таких державах відповідальність кожної зі сторін буде обмежена в найбільшій мірі, дозволеній законом.

Відмова від відповідальності "ЯК Є" та "ЯК ДОСТУПНИЙ"
Сервіс надається Вам на умовах "ЯК Є" і "ЯК ДОСТУПНИЙ", з усіма недоліками і дефектами, без будь-яких гарантій. У максимальному обсязі, дозволеному чинним законодавством, Компанія від свого імені та від імені своїх Афілійованих осіб, а також своїх та їхніх відповідних ліцензіарів і постачальників послуг прямо відмовляється від усіх гарантій, явних, неявних, встановлених законом або інших, щодо Послуги, включаючи всі неявні гарантії товарного стану, придатності для певної мети, права власності та непорушення прав, а також гарантії, які можуть виникнути в ході ведення справ, виконання, використання або торгової практики. Без обмеження вищезазначеного, Компанія не надає жодних гарантій або зобов'язань і не робить жодних заяв про те, що Послуга буде відповідати Вашим вимогам, досягне будь-яких запланованих результатів, буде сумісною або працюватиме з будь-яким іншим програмним забезпеченням, додатками, системами або послугами, працюватиме без перебоїв, відповідатиме будь-яким стандартам продуктивності або надійності, не міститиме помилок, або що будь-які помилки або дефекти можуть бути або будуть виправлені.Не обмежуючи попередньозазначене, ні Компанія, ні будь-який її постачальник не дає жодних запевнень або гарантій будь-якого виду, явних або неявних: (i) щодо роботи або доступності Сервісу або інформації, контенту, матеріалів або продуктів, включених до нього; (ii) щодо безперебійності або безпомилковості роботи Сервісу; (iii) щодо точності, надійності або актуальності будь-якої інформації або контенту, наданого через Сервіс; або (iv) щодо того, що Сервіс, його сервери, контент або електронні листи, надіслані від імені Компанії або від її імені, не містять вірусів, скриптів, "троянських коней", зловмисного програмного забезпечення, програм уповільненої дії або інших шкідливих компонентів.У деяких юрисдикціях не допускається виключення певних видів гарантій або обмеження застосовних законних прав споживача, тому деякі або всі вищезазначені винятки та обмеження можуть не поширюватися на Вас. Але в такому випадку винятки та обмеження, викладені в цьому розділі, застосовуються в найбільшій мірі, що допускається чинним законодавством.

Регулююче правоЗаконодавство країни, за винятком колізійних норм, регулює ці Умови та Ваше використання Сервісу. Використання Вами Додатку також може регулюватися іншими місцевими, державними, національними або міжнародними законами.

Вирішення суперечокЯкщо у Вас виникне будь-яке занепокоєння або суперечка щодо Сервісу, Ви погоджуєтеся спочатку спробувати вирішити суперечку неформально, звернувшись до Компанії.
Для користувачів з Європейського Союзу (ЄС)Якщо Ви є споживачем Європейського Союзу, на Вас поширюються будь-які обов'язкові положення законодавства країни, в якій Ви проживаєте.
Відповідність законодавству СШАВи заявляєте та гарантуєте, що (i) Ви не перебуваєте в країні, на яку поширюється ембарго уряду США, або яка була визначена урядом США як країна, що "підтримує тероризм", і (ii) Ви не внесені до жодного списку заборонених або обмежених сторін уряду Сполучених Штатів.
Відокремлюваність та відмова від правВідокремлюваністьЯкщо будь-яке положення цих Умов буде визнано нездійсненним або недійсним, таке положення буде змінено та витлумачено таким чином, щоб досягти цілей такого положення в максимально можливій мірі відповідно до чинного законодавства, а решта положень залишатимуться в повній мірі чинними.
Відмова
За винятком випадків, передбачених цим документом, невиконання права або невиконання зобов'язання за цими Умовами не впливає на здатність сторони здійснювати таке право або вимагати такого виконання в будь-який час після цього, а також відмова від порушення не означає відмови від будь-яких наступних порушень.
Усний переклад
Ці Умови могли бути перекладені, якщо ми зробили їх доступними для вас на нашому Сервісі. Ви погоджуєтеся з тим, що оригінальний англійський текст має переважну силу в разі виникнення суперечок.
Зміни до цих Умов та Положень
Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати або замінювати ці Умови в будь-який час. Якщо зміни є суттєвими, ми докладемо всіх необхідних зусиль, щоб повідомити вас про них щонайменше за 30 днів до того, як нові умови набудуть чинності. Що є суттєвою зміною, визначається на Наш власний розсуд.Продовжуючи отримувати доступ до Нашого Сервісу або користуватися ним після того, як ці зміни набудуть чинності, Ви погоджуєтесь бути зобов'язаними дотримуватися переглянутих умов. Якщо Ви не згодні з новими умовами, повністю або частково, будь ласка, припиніть використання веб-сайту та Сервісу.

Зв'яжіться з нами
Якщо у вас виникли запитання щодо цих Умов, ви можете зв'язатися з нами:електронною поштою: support@lvivurbanforum